BeNe League Competitieschema: geen Final Four weekends, bekerfinale midweeks


ERA Renomar HYC
Foto: Kurt Tops

Na een helse puzzel is het volledige competitieschema vrijgegeven door de BeNe League. Opvallend: het Final Four weekend is in beide landen komen te vervallen en de bekerfinale in Nederland zal midweeks worden gespeeld. Dat heeft te maken met een last-minute inbreng vanuit IJshockey Nederland: Oranje speelt mee in het Pré Olympisch kwalificatietoernooi en heeft het speelweekend van 7-9 februari nodig om een eventuele tweede ronde af te werken. Op welke manier de landskampioenen in beide landen tot stand komen, wordt op korte termijn besproken en bekend gemaakt.

OPENINGSWEEKEND

Het openingsweekend is gepland op 20 tot en met 22 september. Dan zal ERA Renomar HYC de strijd aangaan in de IIHF Continental Cup. In Mechelen zal aangetreden worden tegen KHL Zagreb (Kroatië), Txuri Urdin San Sebastian (Spanje) en Bat Yam Hockey (Isaël).

Tekst gaat onder de foto verder

CAIROX HIJS Hokij Ahoud Devils Nijmegen
Foto: Robert Bos

Op zaterdag 21 september om 20:30 uur staat de Ron Berteling Schaal op het programma in De Uithof. Landskampioen en bekerwinnaar Select 4-u Devils Nijmegen zal dan aantreden tegen CAIROX HIJS Hokij, de verliezend bekerfinalist. De puck drop van dat duel staat om 20:30 uur gepland.

BEKERTOERNOOI

Net als vorig jaar zullen de poulefases van de bekertoernooien in beide landen als eerst afgewerkt worden, om zo te komen tot de halve finalisten. In Nederland is vrijdag 27 september het startschot, met direct een topper tussen Nijmegen en Geleen. In België zal een dag later de puck op het ijs kletteren, met ook daar een in het oog springend duel op dag één: Luik ontvangt Herentals. De bekertoernooien zullen tot de eerste week van november afgewerkt worden.

Tekst gaat onder de foto verder

ERA Renomar HYC Luik Bulldogs
Foto: Kurt Tops

BENE LEAGUE

Vrijdag 8 november gaat de vijfde editie van de BeNe League van start. Op de eerste speeldag ook daar direct een topaffiche op het programma: CAIROX HIJS Hokij, kampioen van 2018, ontvangt regerend kampioen ERA Renomar HYC. Vanaf 6 maart zullen de play-offs losbarsten.

Tekst gaat onder de foto verder

Chiefs Leuven
Foto: Robert Bos

INTER REGION CUP

Nieuw dit seizoen is de Inter Region Cup, waarin drie Nederlandse en drie Belgische BeNe League teams een halve competitie afwerken tegen zes teams uit de Duitse Regional Liga West. De 36 wedstrijden van deze mini-competitie lopen door het bekertoernooi en de BeNe League heen, maar heeft geen invloed op de ranglijsten van beide. Zondag 29 september zal ERA Renomar HYC de eerste ploeg uit de BeNe League zijn, die in dat toernooi uitkomt. Het ontvangt op het eigen Netenpark de Kobras uit Dinslaken.

Het complete programma ziet er als volgt uit:

Comp Datum Tijd Thuis Uit
BvB 28-sep-19 20:00 Chiefs Leuven Antwerp Phantoms
BvN 27-sep-19 20:45 Select 4-u Devils Nijmegen Microz Eaters Limburg
BvN 27-sep-19 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters
BvB 28-sep-19 18:45 Luik Bulldogs ERA Renomar HYC
BvN 28-sep-19 20:15 Zoetermeer Panters CAIROX HIJS Hokij
BvB 29-sep-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Luik Bulldogs
BvN 29-sep-19 15:00 Tilburg Trappers TT Select 4-u Devils Nijmegen
BvN 29-sep-19 19:00 Microz Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen
IRC 29-sep-19 20:00 ERA Renomar HYC Dinslakener Kobras
BvN 4-okt-19 20:30 CAIROX HIJS Hokij UNIS Flyers Heerenveen
IRC 4-okt-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Herforder EV
BvB 5-okt-19 20:30 Antwerp Phantoms Mechelen Golden Sharks
BvB 5-okt-19 21:00 ERA Renomar HYC Chiefs Leuven
BvN 5-okt-19 16:45 Tilburg Trappers TT Microz Eaters Limburg
BvN 5-okt-19 20:15 Zoetermeer Panters Select 4-u Devils Nijmegen
IRC 5-okt-19 18:15 Luik Bulldogs EHC Neuwied ‘Die Bären’
BvB 6-okt-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Antwerp Phantoms
BvB 6-okt-19 18:15 Chiefs Leuven Luik Bulldogs
BvN 6-okt-19 19:00 Microz Eaters Limburg Zoetermeer Panters
IRC 6-okt-19 17:00 UNIS Flyers Heerenveen Neusser EV
BvN 11-okt-19 20:30 CAIROX HIJS Hokij Microz Eaters Limburg
BvN 11-okt-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Tilburg Trappers TT
IRC 11-okt-19 20:30 Herforder EV Luik Bulldogs
BvB 12-okt-19 18:45 Luik Bulldogs Chiefs Leuven
BvB 12-okt-19 19:45 Mechelen Golden Sharks ERA Renomar HYC
BvN 12-okt-19 20:00 UNIS Flyers Heerenveen CAIROX HIJS Hokij
BvB 13-okt-19 18:15 Chiefs Leuven Mechelen Golden Sharks
BvB 13-okt-19 20:00 ERA Renomar HYC Antwerp Phantoms
BvN 13-okt-19 19:00 Microz Eaters Limburg Select 4-u Devils Nijmegen
BvN 13-okt-19 20:00 Tilburg Trappers TT UNIS Flyers Heerenveen
BvN 18-okt-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen CAIROX HIJS Hokij
BvN 18-okt-19 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Microz Eaters Limburg
BvB 19-okt-19 20:30 Antwerp Phantoms Luik Bulldogs
BvB 19-okt-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Chiefs Leuven
BvN 19-okt-19 20:00 CAIROX HIJS Hokij Tilburg Trappers TT
BvN 19-okt-19 20:15 Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen
BvB 20-okt-19 20:00 ERA Renomar HYC Mechelen Golden Sharks
BvN 20-okt-19 20:00 Tilburg Trappers TT Zoetermeer Panters
IRC 20-okt-19 19:00 Microz Eaters Limburg EG Diez-Limburg
IRC 20-okt-19 19:00 EHC Neuwied ‘Die Bären’ Select 4-u Devils Nijmegen
BvN 25-okt-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen
BvN 25-okt-19 20:30 CAIROX HIJS Hokij Zoetermeer Panters
BvB 26-okt-19 18:45 Luik Bulldogs Antwerp Phantoms
BvB 26-okt-19 20:00 Chiefs Leuven ERA Renomar HYC
BvN 26-okt-19 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Select 4-u Devils Nijmegen
BvN 26-okt-19 20:30 Microz Eaters Limburg Tilburg Trappers TT
BvB 27-okt-19 20:00 ERA Renomar HYC Luik Bulldogs
BvB 27-okt-19 20:30 Antwerp Phantoms Chiefs Leuven
BvN 27-okt-19 20:00 Tilburg Trappers TT CAIROX HIJS Hokij
IRC 27-okt-19 19:00 Dinslakener Kobras Microz Eaters Limburg
BvN 1-nov-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Zoetermeer Panters
BvB 2-nov-19 18:45 Luik Bulldogs Mechelen Golden Sharks
BvN 2-nov-19 20:15 Zoetermeer Panters Microz Eaters Limburg
BvN 2-nov-19 20:00 UNIS Flyers Heerenveen 20.30h Tilburg Trappers TT
BvN 2-nov-19 20:00 CAIROX HIJS Hokij Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 2-nov-19 20:00 Chiefs Leuven Antwerp Phantoms
BvB 3-nov-19 20:30 Antwerp Phantoms ERA Renomar HYC
BvN 3-nov-19 19:00 Microz Eaters Limburg CAIROX HIJS Hokij
IRC 3-nov-19 19:00 EHC Neuwied ‘Die Bären’ UNIS Flyers Heerenveen
BNL 8-nov-19 20:30 CAIROX HIJS Hokij ERA Renomar HYC
BNL 8-nov-19 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters
IRC 8-nov-19 20:30 EG Diez-Limburg Chiefs Leuven
BvN 9-nov-19 20:15 Zoetermeer Panters Tilburg Trappers TT
BNL 9-nov-19 20:30 Microz Eaters Limburg Luik Bulldogs
BNL 9-nov-19 20:00 Chiefs Leuven Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 10-nov-19 15:00 Tilburg Trappers TT CAIROX HIJS Hokij
BNL 10-nov-19 20:00 ERA Renomar HYC UNIS Flyers Heerenveen
IRC 10-nov-19 20:30 Luik Bulldogs Lippe Hockey Hamm
BNL 15-nov-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen CAIROX HIJS Hokij
BNL 15-nov-19 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Tilburg Trappers TT
IRC 15-nov-19 20:00 Neusser EV ERA Renomar HYC
IRC 15-nov-19 20:30 Herforder EV Chiefs Leuven
BNL 16-nov-19 20:00 CAIROX HIJS Hokij Mechelen Golden Sharks
BNL 16-nov-19 20:15 Zoetermeer Panters Microz Eaters Limburg
BNL 16-nov-19 18:45 Luik Bulldogs UNIS Flyers Heerenveen
IRC 16-nov-19 20:00 Chiefs Leuven Dinslakener Kobras
BNL 17-nov-19 15:00 Tilburg Trappers TT Antwerp Phantoms
BNL 17-nov-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Select 4-u Devils Nijmegen
IRC 17-nov-19 20:00 ERA Renomar HYC Herforder EV
IRC 17-nov-19 19:00 Microz Eaters Limburg Lippe Hockey Hamm
BNL 22-nov-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Tilburg Trappers TT
IRC 22-nov-19 20:00 Neusser EV Chiefs Leuven
IRC 22-nov-19 20:30 UNIS Flyers Heerenveen EG Diez-Limburg
BNL 23-nov-19 20:00 CAIROX HIJS Hokij Luik Bulldogs
BNL 23-nov-19 19:45 Mechelen Golden Sharks ERA Renomar HYC
BNL 23-nov-19 20:00 Chiefs Leuven Microz Eaters Limburg
BNL 23-nov-19 20:30 Antwerp Phantoms UNIS Flyers Heerenveen
BNL 24-nov-19 19:00 Microz Eaters Limburg CAIROX HIJS Hokij
IRC 24-nov-19 19:00 Dinslakener Kobras Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 29-nov-19 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Microz Eaters Limburg
BNL 29-nov-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Zoetermeer Panters
IRC 29-nov-19 20:30 EG Diez-Limburg ERA Renomar HYC
BNL 30-nov-19 20:00 CAIROX HIJS Hokij Chiefs Leuven
BNL 30-nov-19 18:45 Luik Bulldogs Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 30-nov-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Tilburg Trappers TT
BNL 30-nov-19 20:15 Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen
BNL 1-dec-19 19:00 Microz Eaters Limburg Antwerp Phantoms
BNL 1-dec-19 18:15 Chiefs Leuven Luik Bulldogs
BNL 1-dec-19 20:00 ERA Renomar HYC CAIROX HIJS Hokij
BNL 6-dec-19 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Antwerp Phantoms
IRC 6-dec-19 20:00 Lippe Hockey Hamm UNIS Flyers Heerenveen
BNL 7-dec-19 16:45 Tilburg Trappers TT ERA Renomar HYC
BNL 7-dec-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Microz Eaters Limburg
BNL 7-dec-19 20:30 Antwerp Phantoms CAIROX HIJS Hokij
BNL 7-dec-19 20:15 Zoetermeer Panters Chiefs Leuven
BNL 8-dec-19 17:00 UNIS Flyers Heerenveen Mechelen Golden Sharks
BNL 8-dec-19 19:00 Microz Eaters Limburg Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 8-dec-19 18:15 Chiefs Leuven Zoetermeer Panters
IRC 8-dec-19 20:00 Neusser EV Luik Bulldogs
BNL 13-dec-19 20:30 Tilburg Trappers TT Luik Bulldogs
BNL 14-dec-19 20:30 Antwerp Phantoms ERA Renomar HYC
BNL 14-dec-19 18:45 Luik Bulldogs Mechelen Golden Sharks
IRC 14-dec-19 20:00 Chiefs Leuven Lippe Hockey Hamm
BNL 15-dec-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Chiefs Leuven
BNL 15-dec-19 20:30 Antwerp Phantoms Tilburg Trappers TT
IRC 15-dec-19 20:00 ERA Renomar HYC EHC Neuwied ‘Die Bären’
BNL 27-dec-19 20:30 CAIROX HIJS Hokij UNIS Flyers Heerenveen
IRC 27-dec-19 20:30 Herforder EV Microz Eaters Limburg
BNL 28-dec-19 21:00 ERA Renomar HYC Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 28-dec-19 19:45 Mechelen Golden Sharks Zoetermeer Panters
IRC 28-dec-19 18:15 Luik Bulldogs Dinslakener Kobras
BNL 29-dec-19 15:00 Tilburg Trappers TT Chiefs Leuven
IRC 29-dec-19 17:15 Select 4-u Devils Nijmegen EG Diez-Limburg
IRC 29-dec-19 18.30 Lippe Hockey Hamm ERA Renomar HYC
IRC 29-dec-19 17:00 Microz Eaters Limburg Neusser EV
BNL 3-jan-20 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Chiefs Leuven
BNL 3-jan-20 20:30 CAIROX HIJS Hokij Select 4-u Devils Nijmegen
IRC 3-jan-20 20:30 EG Diez-Limburg Luik Bulldogs
BNL 4-jan-20 20:15 Zoetermeer Panters Antwerp Phantoms
BNL 4-jan-20 18:45 Luik Bulldogs CAIROX HIJS Hokij
BNL 4-jan-20 21:00 ERA Renomar HYC Microz Eaters Limburg
BNL 4-jan-20 16:45 Tilburg Trappers TT UNIS Flyers Heerenveen
BNL 5-jan-20 18:15 Chiefs Leuven ERA Renomar HYC
BNL 5-jan-20 20:30 Antwerp Phantoms Mechelen Golden Sharks
BNL 5-jan-20 19:00 Microz Eaters Limburg Tilburg Trappers TT
IRC 5-jan-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Neusser EV
BNL 10-jan-20 20:30 CAIROX HIJS Hokij Antwerp Phantoms
BNL 10-jan-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Mechelen Golden Sharks
IRC 10-jan-20 20:00 EHC Neuwied ‘Die Bären’ Microz Eaters Limburg
BNL 11-jan-20 20:30 Microz Eaters Limburg ERA Renomar HYC
BNL 11-jan-20 20:15 Zoetermeer Panters Tilburg Trappers TT
IRC 11-jan-20 20:00 Chiefs Leuven EHC Neuwied ‘Die Bären’
IRC 11-jan-20 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Herforder EV
BNL 12-jan-20 20:30 Luik Bulldogs Zoetermeer Panters
BNL 12-jan-20 20:00 ERA Renomar HYC Chiefs Leuven
IRC 12-jan-20 18.30 Lippe Hockey Hamm Select 4-u Devils Nijmegen
IRC 12-jan-20 19:00 Dinslakener Kobras UNIS Flyers Heerenveen
BNL 17-jan-20 20:30 CAIROX HIJS Hokij Tilburg Trappers TT
BNL 18-jan-20 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 19-jan-20 20:30 Antwerp Phantoms Zoetermeer Panters
BNL 19-jan-20 20:00 Tilburg Trappers TT Mechelen Golden Sharks
BNL 24-jan-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Chiefs Leuven
BNL 24-jan-20 20:45 Zoetermeer Panters ERA Renomar HYC
BNL 25-jan-20 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Luik Bulldogs
BNL 25-jan-20 19:45 Mechelen Golden Sharks CAIROX HIJS Hokij
BNL 25-jan-20 20:30 Antwerp Phantoms Microz Eaters Limburg
BNL 26-jan-20 20:00 ERA Renomar HYC Antwerp Phantoms
BNL 26-jan-20 19:00 Microz Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen
BNL 31-jan-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen
BNL 1-feb-20 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Antwerp Phantoms
BNL 1-feb-20 18:45 Luik Bulldogs Microz Eaters Limburg
BNL 1-feb-20 20:15 Zoetermeer Panters Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 2-feb-20 20:30 Antwerp Phantoms Luik Bulldogs
BNL 2-feb-20 19:00 Microz Eaters Limburg Zoetermeer Panters
BNL 8-feb-20 20:00 Chiefs Leuven Mechelen Golden Sharks
BNL 8-feb-20 18:45 Luik Bulldogs Tilburg Trappers TT
BNL 9-feb-20 20:00 ERA Renomar HYC Luik Bulldogs
BNL 9-feb-20 20:30 Antwerp Phantoms Chiefs Leuven
BNL 14-feb-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Luik Bulldogs
BNL 14-feb-20 20:30 CAIROX HIJS Hokij Microz Eaters Limburg
BNL 14-feb-20 20:30 Tilburg Trappers TT Zoetermeer Panters
BNL 15-feb-20 19:45 Mechelen Golden Sharks Antwerp Phantoms
BNL 15-feb-20 20:15 Zoetermeer Panters CAIROX HIJS Hokij
BNL 15-feb-20 18:45 Luik Bulldogs Chiefs Leuven
BNL 15-feb-20 20:00 UNIS Flyers Heerenveen ERA Renomar HYC
BNL 16-feb-20 19:00 Microz Eaters Limburg Mechelen Golden Sharks
BNL 16-feb-20 20:30 Antwerp Phantoms Select 4-u Devils Nijmegen
BNL 16-feb-20 20:00 ERA Renomar HYC Tilburg Trappers TT
BNL 16-feb-20 18:15 Chiefs Leuven UNIS Flyers Heerenveen
BNL 21-feb-20 20:45 Zoetermeer Panters Mechelen Golden Sharks
BNL 21-feb-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen Microz Eaters Limburg
BNL 22-feb-20 19:45 Mechelen Golden Sharks Luik Bulldogs
BNL 22-feb-20 20:00 UNIS Flyers Heerenveen CAIROX HIJS Hokij
BNL 22-feb-20 20:30 Microz Eaters Limburg Chiefs Leuven
BNL 22-feb-20 21:00 ERA Renomar HYC Zoetermeer Panters
BNL 23-feb-20 20:30 Luik Bulldogs ERA Renomar HYC
BNL 23-feb-20 18:15 Chiefs Leuven Tilburg Trappers TT
BNL 28-feb-20 20:30 Select 4-u Devils Nijmegen ERA Renomar HYC
BNL 28-feb-20 20:30 Tilburg Trappers TT Microz Eaters Limburg
BNL 28-feb-20 20:30 CAIROX HIJS Hokij Zoetermeer Panters
BNL 29-feb-20 20:15 Zoetermeer Panters Luik Bulldogs
BNL 29-feb-20 20:00 Chiefs Leuven CAIROX HIJS Hokij
BNL 29-feb-20 19:45 Mechelen Golden Sharks UNIS Flyers Heerenveen
BNL 1-mrt-20 20:30 Luik Bulldogs Antwerp Phantoms
BNL 1-mrt-20 20:00 ERA Renomar HYC Mechelen Golden Sharks
BNL 1-mrt-20 20:00 Tilburg Trappers TT Select 4-u Devils Nijmegen
Previous Marée Dijkema van Färjestad BK naar SDE HF
Next De Olympische route van Oranje ligt vol grote hobbels