Face-Off zoekt versterking: samen maken wij het verschil!


Face-Off BeNe League
Foto: Arie Leeuwesteijn

Dichterbij het ijshockey in Nederland, België en het buitenland kom je niet! Omdat wij nog flink wat plannen hebben met Face-Off voor het ijshockey, zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons team. Wil je met ons de strijd aangaan om ijshockey terug op het grote mediatoneel te krijgen? Dan zoeken wij jou!

Face-Off Redacteur Nederland & België (m/v)

Binnen het team van Face-Off ben je onderdeel van hét kloppende hart van het ijshockey in Nederland en België. Je bezoekt wedstrijden, schrijft makkelijk en durft er op camera ook iets over te vertellen. Dat laatste is écht een grote pré. Daarnaast draai je mee in de vaste Face-Off rubrieken zoals 4-on-4, kun je op eigen initiatief verhalen maken, of columns schrijven. Als je handig bent met social media als Facebook, Instagram, YouTube en/of Twitter is dat meegenomen. Jaarlijks brengen wij het Face-Off Magazine uit, ook daar kun je jouw passie helemaal in kwijt. Omdat wij in Nederland en België actief zijn, zijn zowel Nederlandse als Belgische aanwinsten welkom. Kijk via onderstaande video wat we zoal doen en hebben gedaan.

Wat moet je in huis hebben?

 • Passie voor ijshockey (logisch)
 • Een aantal vrije uren per week die je graag met ons mee wil doen. Dit bespreken wij op voorhand met elkaar
 • Je schrijft en praat in een herkenbare stijl
 • Jouw Nederlands/Vlaams is uitstekend in woord en geschrift
 • Je vindt het leuk om naar ijshockeywedstrijden te gaan

Tekst gaat verder onder de foto

Face-Off BeNe League
Max Hermens (Tilburg Trappers) maakt zich klaar voor een interview met Barend Hoogteijling in Herne

Hoe ziet je karakter eruit?

 • Energiek en enthousiast
 • Flexibel en zelfstartend
 • Integer en helder (we houden niet van fratsen)
 • Snel schakelend en het overzicht behoudend
 • Je neemt initiatief en deelt kennis

Tekst gaat verder onder de foto

Ed Versteeve in gesprek met Chris Eimers tijdens de bekerfinale 2019 (Foto: Paul Nicolaassen)

Wat heeft Face-Off jou te bieden?

 • 100% ijshockey in Nederland, België en het buitenland
 • Toegang tot ijshockeywedstrijden in Nederland, België en het buitenland
 • Een zeer divers team, met Nederlandse en Belgische teamleden
 • Je wordt onderdeel van het meest succesvolle ijshockey medium in de Lage Landen
 • Vrijheid, maar wel verantwoordelijkheid!
 • Dicht(er)bij spelers komen als ze in actie zijn
 • Het bedenken van nieuwe concepten om ijshockey nóg meer bij de mensen te krijgen
 • En natuurlijk de leukste, meest directe, gepassioneerde ijshockeyliefhebbers als toekomstige collega’s
Face-Off BeNe League
Reginald Delmarche (l) in actie als co-commentator tijdens de finale van de BeNe League (Foto: Kurt Tops)

We hebben een team van zestien bevlogen mensen. Op de teampagina van Face-Off stellen zij zich kort aan je voor.

Wil je weten of Face-Off bij jou past en jij bij ons?

Stuur dan een e-mail naar Ed Versteeve via ed@face-off.nl met een korte beschrijving wie je bent en wat je leuk lijkt aan het versterken van het ijshockey Face-Off. Er wordt dan binnen 48 uur contact met jou opgenomen om te bespreken wat de opties zijn.

Tekst gaat verder onder de foto

Face-Off BeNe League
Jacco van Keulen (uiterst rechts) ondertekent het BeNe League contract met Pascal Nuchelmans en Hub van Grinsven

Over Face-Off

Begin 2017 is het voor een negental ijshockey-liefhebbers genoeg; ijshockey moet de aandacht krijgen die het verdient! En als niemand de handschoen oppakt, gaan wij het zelf doen. 3 september 2017 ziet Face-Off het levenslicht. Het gevolg? 100% ijshockey, voor iedereen! Met de hedendaagse middelen die ons ter beschikking staan of gaan staan in de (nabije) toekomst.

Wij zijn onafhankelijk, wij verbinden, wij zijn anders, wij zijn liefhebbers, meer nog dan dat wij media zijn. Face-Off werkt samen met een ieder die het ijshockey een warm hart toedraagt. Wij doen dit vrijwillig, maar niet vrijblijvend. En doen dit vooral op onze eigenwijze eigen wijze, waarbij wij veelal buiten de geijkte kaders denken. Bevlogen, eerlijk, kritisch (ook naar elkaar) en integer; dat zijn onze kernwaarden.

Face-Off is nu ook de officiële marketingpartner van de BeNe League vanaf het seizoen 2019-2020. We zijn in korte tijd uitgegroeid tot een volwaardig ijshockeyplatform. Ons bereik is, met honderdduizenden mensen, heel groot via Social Media en onze website. En daar zijn wij heel trots op!

Wij hopen jou heel snel te spreken en aan ons team toe te voegen: We. Care. About. Hockey.

Previous Nardo Nagtzaam verruilt Tilburg Trappers voor EC Peiting
Next St. Louis Blues op één zege van de Stanley Cup