Volledig wedstrijdschema BeNe League, Final Four en Bekerduels


BeNe League update

Het volledige wedstrijdschema van de BeNe League en beide bekertoernooien is bekend. We trappen het seizoen op zaterdag 22 september af in Thialf met de strijd om de Ron Berteling Schaal tussen UNIS Flyers Heerenveen en HIJS Hokij Den Haag. Puck drop om 20:00 uur.

Daarna zal het seizoen aanvangen met beide bekertoernooien die een uit/thuis competitie afwerken om tot de vier halve finalisten te komen. Op vrijdag 2 november zal dan het BeNe League seizoen van start gaan met de wedstrijd tussen Zoetermeer Panters en Golden Sharks Mechelen. Aan het begin van het BNL seizoen lopen nog wat bekerduels.

De halve finales in de bekertoernooien staan gepland in de week na kerst. Het Final Four weekend staat op het programma voor 2 en 3 maart, terwijl de play-offs van de BeNe League in gang worden gezet vanaf 8 maart.

SEPTEMBER

kai Willems Face-Off
De Ron Berteling Schaal werd vorig jaar gewonnen door Microz Eaters Geleen (Foto: Eaters Geleen)
  DATUM TIJD THUIS UIT
RBS Za 22 Sept 20:00 UNIS Flyers Heerenveen HIJS Hokij Den Haag
BVB Za 22 Sept 20:30 Antwerp Phantoms Mechelen Golden Sharks
BVB Za 22 Sept 20:00 Chiefs Leuven Turnhout Tigers
BVB Zo 23 Sept 20:30 Luik Buldogs Antwerp Phantoms
BVB Zo 23 Sept 19:45 Mechelen Golden Sharks Chiefs Leuven
BVB Zo 23 Sept 20:30 Turnhout Tigers ERA Renomar HYC
BVN Vr 28 Sept 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Trappers Toekomstteam
BVN Za 29 Sept 20:30 HIJS Hokij Den Haag AHOUD Devils Nijmegen
BVN Zo 30 Sept 19:00 Microz Eaters Limburg Amsterdam Tigers
BVB Za 29 Sept 20:30 Antwerp Phantoms ERA Renomar HYC
BVB Za 29 Sept 20:00 Chiefs Leuven Luik Buldogs
BVB Za 29 Sept 19:45 Mechelen Golden Sharks Turnhout Tigers
BVN Za 29 Sept 18:00 Amsterdam Tigers Zoetermeer Panters
BVN Zo 30 Sept 20:00 Trappers Toekomstteam Microz Eaters Limburg
BVB Zo 30 Sept 20:30 Luik Buldogs Mechelen Golden Sharks
BVB Zo 30 Sept 20:00 ERA Renomar HYC Chiefs Leuven
BVB Zo 30 Sept 20:30 Turnhout Tigers Antwerp Phantoms

OKTOBER

Luik Bulldogs
Luik Bulldogs, bekerwinnaar in België die de titel verdedigt (Foto: Kurt Tops)
BVN Vr 5 Okt 20:30 AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen
BVN Vr 5 Okt 20:30 HIJS Hokij Den Haag Zoetermeer Panters
BVN Za 6 Okt 18:00 Amsterdam Tigers Trappers Toekomstteam
BVN Za 6 Okt 20:15 Zoetermeer Panters Microz Eaters Limburg
BVB Za 6 Okt 20:30 Antwerp Phantoms Chiefs Leuven
BVB Za 6 Okt 18:45 Luik Buldogs Turnhout Tigers
BVB Za 6 Okt 19:45 Mechelen Golden Sharks ERA Renomar HYC
BVN Zo 7 Okt 19:00 Microz Eaters Limburg AHOUD Devils Nijmegen
BVN Zo 7 Okt 17:00 UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers
BVB Zo 7 Okt 20:00 ERA Renomar HYC Luik Buldogs
BVN Vr 12 Okt 20:30 HIJS Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen
BVN Vr 12 Okt 20:30 Trappers Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen
BVN Vr 12 Okt 20:45 Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers
BVN Za 13 Okt 18:00 Amsterdam Tigers Microz Eaters Limburg
BVN Za 13 Okt 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters
BVB Za 13 Okt 18:45 Luik Buldogs ERA Renomar HYC
BVB Za 13 Okt 19:45 Mechelen Golden Sharks Antwerp Phantoms
BVB Za 13 Okt 20:30 Turnhout Tigers Chiefs Leuven
BVN Zo 14 Okt 19:00 Microz Eaters Limburg Trappers Toekomstteam
BVB Zo 14 Okt 20:30 Antwerp Phantoms Luik Buldogs
BVB Zo 14 Okt 18:15 Chiefs Leuven Mechelen Golden Sharks
BVB Zo 14 Okt 20:00 ERA Renomar HYC Turnhout Tigers
BVN Vr 19 Okt 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Amsterdam Tigers
BVN Vr 19 Okt 20:30 HIJS Hokij Den Haag Microz Eaters Limburg
BVN Vr 19 Okt 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Trappers Toekomstteam
BVN Za 20 Okt 20:15 Zoetermeer Panters AHOUD Devils Nijmegen
BVB Za 20 Okt 18:45 Luik Buldogs Chiefs Leuven
BVB Za 20 Okt 20:00 ERA Renomar HYC Antwerp Phantoms
BVB Za 20 Okt 20:30 Turnhout Tigers Mechelen Golden Sharks
BVN Zo 21 Okt 18:00 Amsterdam Tigers HIJS Hokij Den Haag
BVN Zo 21 Okt 19:00 Microz Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen
BVN Zo 21 Okt 15:00 Trappers Toekomstteam Zoetermeer Panters
BVB Zo 21 Okt 20:30 Antwerp Phantoms Turnhout Tigers
BVB Zo 21 Okt 18:15 Chiefs Leuven ERA Renomar HYC
BVB Zo 21 Okt 19:45 Mechelen Golden Sharks Luik Buldogs
BVN Vr 26 Okt 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Microz Eaters Limburg
BVN Vr 26 Okt 20:30 HIJS Hokij Den Haag Trappers Toekomstteam
BVN Za 27 Okt 18:00 Amsterdam Tigers UNIS Flyers Heerenveen
BVN Za 27 Okt 20:15 Zoetermeer Panters HIJS Hokij Den Haag
BVB Za 27 Okt 20:00 Chiefs Leuven Antwerp Phantoms
BVB Za 27 Okt 20:30 Turnhout Tigers Luik Buldogs
BVN Zo 28 Okt 19:00 Microz Eaters Limburg Zoetermeer Panters
BVN Zo 28 Okt 15:00 Trappers Toekomstteam Amsterdam Tigers
BVN Zo 28 Okt 17:00 UNIS Flyers Heerenveen AHOUD Devils Nijmegen
BVB Zo 28 Okt 20:00 ERA Renomar HYC Mechelen Golden Sharks

NOVEMBER

HIJS Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen BeNe League Face-Off IJshockey
Vrijdag 2 november barst het nieuwe seizoen in de BeNe League los (Foto: Robert Bos)
BVN Vr 2 Nov 20:30 HIJS Hokij Den Haag Amsterdam Tigers
BNL Vr 2 Nov 20:45 Zoetermeer Panters Mechelen Golden Sharks
BVN Za 3 Nov 18:00 Amsterdam Tigers AHOUD Devils Nijmegen
BVN Za 3 Nov 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Microz Eaters Limburg
BNL Za 3 Nov 20:30 Antwerp Phantoms Luik Buldogs
BNL Za 3 Nov 19:45 Mechelen Golden Sharks Chiefs Leuven
BVN Zo 4 Nov 17:15 AHOUD Devils Nijmegen Zoetermeer Panters
BVN Zo 4 Nov 19:00 Microz Eaters Limburg HIJS Hokij Den Haag
BNL Zo 4 Nov 18:30 Luik Buldogs UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 4 Nov 18:15 Chiefs Leuven ERA Renomar HYC
BNL Vr 9 Nov 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Zoetermeer Panters
BNL Vr 9 Nov 20:30 HIJS Hokij Den Haag ERA Renomar HYC
BNL Vr 9 Nov 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Antwerp Phantoms
BVN Za 10 Nov 20:15 Zoetermeer Panters Trappers Toekomstteam
BNL Za 10 Nov 18:00 Amsterdam Tigers Mechelen Golden Sharks
BNL Za 10 Nov 20:30 Antwerp Phantoms Microz Eaters Limburg
BNL Za 10 Nov 18:45 Luik Buldogs Chiefs Leuven
BVN Zo 11 Nov 15:00 Trappers Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 11 Nov 18:15 Chiefs Leuven HIJS Hokij Den Haag
BNL Zo 11 Nov 20:00 ERA Renomar HYC Amsterdam Tigers
BNL Zo 11 Nov 19:45 Mechelen Golden Sharks AHOUD Devils Nijmegen
BNL Zo 11 Nov 19:00 Microz Eaters Limburg Luik Buldogs
BVN Vr 16 Nov 20:45 Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen
BNL Vr 16 Nov 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Microz Eaters Limburg
BNL Vr 16 Nov 20:30 HIJS Hokij Den Haag Amsterdam Tigers
BVN Za 17 Nov 20:00 UNIS Flyers Heerenveen HIJS Hokij Den Haag
BNL Za 17 Nov 18:00 Amsterdam Tigers AHOUD Devils Nijmegen
BNL Za 17 Nov 18:45 Luik Buldogs ERA Renomar HYC
BNL Za 17 Nov 19:45 Mechelen Golden Sharks Trappers Toekomstteam
BNL Za 17 Nov 20:30 Microz Eaters Limburg Chiefs Leuven
BNL Zo 18 Nov 18:15 Chiefs Leuven Mechelen Golden Sharks
BNL Zo 18 Nov 15:00 Trappers Toekomstteam Antwerp Phantoms
BNL Vr 23 Nov 20:30 AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen
BNL Vr 23 Nov 20:30 HIJS Hokij Den Haag Mechelen Golden Sharks
BVN Za 24 Nov 16:45 Trappers Toekomstteam HIJS Hokij Den Haag
BNL Za 24 Nov 18:00 Amsterdam Tigers Chiefs Leuven
BNL Za 24 Nov 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Luik Buldogs
BNL Za 24 Nov 20:15 Zoetermeer Panters ERA Renomar HYC
BNL Zo 25 Nov 20:00 ERA Renomar HYC AHOUD Devils Nijmegen
BNL Zo 25 Nov 19:00 Microz Eaters Limburg Trappers Toekomstteam
BVN Vr 30 Nov 20:30 AHOUD Devils Nijmegen HIJS Hokij Den Haag

DECEMBER

Jaimy Missler, Amsterdam Tigers, Nederland U18 ijshockey Face-Off
Jaimy Missler in actie voor Amsterdam Tigers (Foto: Robert Bos)

HALVE FINALES BEKERTOERNOOIEN

HIJS Hokij Den Haag Laco Geleen Eaters Face-Off
Vorig seizoen had HIJS Hokij Den Haag drie duels nodig om af te rekenen met Geleen (Foto: RubenVA Media)
BNL Za 1 Dec 20:30 Antwerp Phantoms AHOUD Devils Nijmegen
BNL Za 1 Dec 18:45 Luik Buldogs Amsterdam Tigers
BNL Za 1 Dec 21:15 ERA Renomar HYC Mechelen Golden Sharks
BNL Za 1 Dec 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Chiefs Leuven
BNL Za 1 Dec 20:15 Zoetermeer Panters Microz Eaters Limburg
BNL Zo 2 Dec 19:45 Mechelen Golden Sharks UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 2 Dec 19:00 Microz Eaters Limburg ERA Renomar HYC
BNL Zo 2 Dec 15:00 Trappers Toekomstteam Luik Buldogs
BNL Vr 7 Dec 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Antwerp Phantoms
BNL Vr 7 Dec 20:30 HIJS Hokij Den Haag Zoetermeer Panters
BNL Za 8 Dec 18:45 Luik Buldogs HIJS Hokij Den Haag
BNL Za 8 Dec 19:45 Mechelen Golden Sharks Microz Eaters Limburg
BNL Za 8 Dec 20:45 Zoetermeer Panters UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 9 Dec 20:30 Antwerp Phantoms ERA Renomar HYC
BNL Zo 9 Dec 19:00 Microz Eaters Limburg Amsterdam Tigers
BNL Zo 9 Dec 20:00 Trappers Toekomstteam Mechelen Golden Sharks
BNL Vr 14 Dec 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Luik Buldogs
BNL Vr 14 Dec 20:30 HIJS Hokij Den Haag Microz Eaters Limburg
BNL Za 15 Dec 18:00 Amsterdam Tigers Trappers Toekomstteam
BNL Za 15 Dec 19:45 Mechelen Golden Sharks Antwerp Phantoms
BNL Za 15 Dec 20:00 UNIS Flyers Heerenveen ERA Renomar HYC
BNL Za 15 Dec 20:15 Zoetermeer Panters Chiefs Leuven
BNL Zo 16 Dec 20:30 Antwerp Phantoms Amsterdam Tigers
BNL Zo 16 Dec 18:15 Chiefs Leuven Zoetermeer Panters
BNL Zo 16 Dec 20:00 ERA Renomar HYC Luik Buldogs
BNL Zo 16 Dec 18:00 Microz Eaters Limburg AHOUD Devils Nijmegen
BNL Zo 16 Dec 15:00 Trappers Toekomstteam HIJS Hokij Den Haag
BNL Vr 21 Dec 20:30 HIJS Hokij Den Haag Antwerp Phantoms
BNL Vr 21 Dec 20:30 Trappers Toekomstteam Microz Eaters Limburg
BNL Za 22 Dec 20:30 Antwerp Phantoms Chiefs Leuven
BNL Za 22 Dec 18:45 Luik Buldogs AHOUD Devils Nijmegen
BNL Za 22 Dec 19:45 Mechelen Golden Sharks ERA Renomar HYC
BNL Za 22 Dec 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Amsterdam Tigers
BNL Zo 23 Dec 18:00 Amsterdam Tigers Zoetermeer Panters
BNL Zo 23 Dec 20:00 Chiefs Leuven UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 23 Dec 20:00 ERA Renomar HYC Trappers Toekomstteam
BNL Zo 23 Dec 19:00 Microz Eaters Limburg HIJS Hokij Den Haag

HALVE FINALES BEKERTOERNOOI

27 dec t/m 2 januari 1/2 Finales BVB en BVN Best of 3

JANUARI

Zoetermeer Panters IJshockey Face-Off
Zoetermeer kende vorig seizoen een desastreuze januari maand (Foto: Robert Bos)
BNL Vr 4 Jan 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Chiefs Leuven
BNL Vr 4 Jan 20:30 HIJS Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen
BNL Za 5 Jan 20:00 Chiefs Leuven Amsterdam Tigers
BNL Za 5 Jan 21:15 ERA Renomar HYC Antwerp Phantoms
BNL Za 5 Jan 19:45 Mechelen Golden Sharks Luik Buldogs
BNL Za 5 Jan 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Microz Eaters Limburg
BNL Za 5 Jan 20:15 Zoetermeer Panters HIJS Hokij Den Haag
BNL Zo 6 Jan 18:30 Luik Buldogs Zoetermeer Panters
BNL Zo 6 Jan 19:00 Microz Eaters Limburg Mechelen Golden Sharks
BNL Zo 6 Jan 15:00 Trappers Toekomstteam ERA Renomar HYC
BNL Vr 11 Jan 20:30 AHOUD Devils Nijmegen HIJS Hokij Den Haag
BNL Vr 11 Jan 21:15 ERA Renomar HYC Microz Eaters Limburg
BNL Vr 11 Jan 20:45 Zoetermeer Panters Antwerp Phantoms
BNL Za 12 Jan 18:00 Amsterdam Tigers Luik Buldogs
BNL Za 12 Jan 20:00 Chiefs Leuven Trappers Toekomstteam
BNL Za 12 Jan 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Mechelen Golden Sharks
BNL Zo 13 Jan 20:30 Antwerp Phantoms Zoetermeer Panters
BNL Zo 13 Jan 20:00 Trappers Toekomstteam Amsterdam Tigers
BNL Vr 18 Jan 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Amsterdam Tigers
BNL Vr 18 Jan 21:00 HIJS Hokij Den Haag Luik Buldogs
BNL Za 19 Jan 20:30 Antwerp Phantoms HIJS Hokij Den Haag
BNL Za 19 Jan 19:00 Luik Buldogs Trappers Toekomstteam
BNL Za 19 Jan 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Zoetermeer Panters
BNL Zo 20 Jan 18:00 Amsterdam Tigers Microz Eaters Limburg
BNL Zo 20 Jan 15:00 Trappers Toekomstteam UNIS Flyers Heerenveen
BNL Vr 25 Jan 20:30 HIJS Hokij Den Haag AHOUD Devils Nijmegen
BNL Vr 25 Jan 20:45 Zoetermeer Panters Luik Buldogs
BNL Za 26 Jan 18:00 Amsterdam Tigers HIJS Hokij Den Haag
BNL Za 26 Jan 20:30 Antwerp Phantoms Trappers Toekomstteam
BNL Za 26 Jan 20:00 Chiefs Leuven Microz Eaters Limburg
BNL Za 26 Jan 19:45 Mechelen Golden Sharks Zoetermeer Panters
BNL Zo 27 Jan 18:30 Luik Buldogs Antwerp Phantoms
BNL Zo 27 Jan 20:00 ERA Renomar HYC Chiefs Leuven
BNL Zo 27 Jan 19:00 Microz Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 27 Jan 20:00 Trappers Toekomstteam AHOUD Devils Nijmegen

BEKERFINALES

HIJS Hokij Den Haag Beker IJshockey Face-Off
Captain Alan van Bentem neemt de beker van Nederland in ontvangst (Foto: Robert Bos)
za 2 feb 2019 Finale BVB
zo 3 feb 2019 Finale BVN

FEBRUARI

Chiefs Leuven HIJS Hokij Den Haag Face-Off IJshockey
Chiefs Leuven pakte vorig seizoen in de slotfase het laatste play-off ticket in de BeNe League (Foto: Robert Bos)
BNL Za 2 Feb 20:15 Zoetermeer Panters Trappers Toekomstteam
BNL Vr 8 Feb 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Mechelen Golden Sharks
BNL Vr 8 Feb 20:30 HIJS Hokij Den Haag Chiefs Leuven
BNL Vr 8 Feb 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Trappers Toekomstteam
BNL Za 9 Feb 18:00 Amsterdam Tigers ERA Renomar HYC
BNL Za 9 Feb 18:45 Luik Buldogs Microz Eaters Limburg
BNL Za 9 Feb 20:00 Chiefs Leuven Antwerp Phantoms
BNL Za 9 Feb 20:15 Zoetermeer Panters AHOUD Devils Nijmegen
BNL Zo 10 Feb 20:30 Antwerp Phantoms UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 10 Feb 20:00 ERA Renomar HYC HIJS Hokij Den Haag
BNL Zo 10 Feb 19:45 Mechelen Golden Sharks Amsterdam Tigers
BNL Zo 10 Feb 15:00 Trappers Toekomstteam Zoetermeer Panters
BNL Vr 15 Feb 20:30 AHOUD Devils Nijmegen ERA Renomar HYC
BNL Vr 15 Feb 20:00 UNIS Flyers Heerenveen HIJS Hokij Den Haag
BNL Za 16 Feb 18:00 Amsterdam Tigers UNIS Flyers Heerenveen
BNL Za 16 Feb 18:45 Luik Buldogs Mechelen Golden Sharks
BNL Za 16 Feb 20:00 Chiefs Leuven AHOUD Devils Nijmegen
BNL Za 16 Feb 20:30 HIJS Hokij Den Haag Trappers Toekomstteam
BNL Zo 17 Feb 20:00 ERA Renomar HYC Zoetermeer Panters
BNL Zo 17 Feb 19:00 Microz Eaters Limburg Antwerp Phantoms
BNL Vr 22 Feb 20:30 AHOUD Devils Nijmegen Trappers Toekomstteam
BNL Vr 22 Feb 20:45 Zoetermeer Panters Amsterdam Tigers
BNL Za 23 Feb 20:30 Antwerp Phantoms Mechelen Golden Sharks
BNL Za 23 Feb 20:00 Chiefs Leuven Luik Buldogs
BNL Za 23 Feb 20:00 UNIS Flyers Heerenveen AHOUD Devils Nijmegen
BNL Zo 24 Feb 18:00 Amsterdam Tigers Antwerp Phantoms
BNL Zo 24 Feb 20:00 ERA Renomar HYC UNIS Flyers Heerenveen
BNL Zo 24 Feb 19:45 Mechelen Golden Sharks HIJS Hokij Den Haag
BNL Zo 24 Feb 19:00 Microz Eaters Limburg Zoetermeer Panters
BNL Zo 24 Feb 20:00 Trappers Toekomstteam Chiefs Leuven

FINAL FOUR WEEKEND

UNIS Flyers Heerenveen AHOU Devils Nijmegen Face-Off Final Four
AHOUD Devils Nijmegen kon het niet bolwerken tegen Heerenveen. Dit seizoen wel? (Foto: Robert Bos)
2 – 3 maart Final 4

BENE LEAGUE PLAYOFFS

HIJS Hokij triple
De regerend BeNe League kampioen HIJS Hokij Den Haag kan de borst natmaken (Foto: Richard de Weijze, Face-Off)
8 – 13 maart 1/4 finales BNL Best of 3
15 – 20 maart 1/2 Finales BNL Best of 3
22 – 31 maart Finale BNL Best of 5
Previous Zomerbabbel met Paul Vincent: "We moeten bouwen aan de toekomst!"
Next Schema WK 2019 bekend: Deze wedstrijden moet je in de gaten houden