Jay de Ruiter verlengt, Tim Bik tweede goalie HIJS Hokij


Jay de Ruiter Foto: ©️ Robert Bos

Weer twee spelers die HIJS Hokij Den Haag heeft gepresenteerd. Goalie Tim Bik die vorig seizoen het doel verdedigde in het eredivisie team blijft en Jay de Ruiter heeft verlengd.

LEES OOK: Routinier Wessel Copier verlengt bij de Utrecht Dragons

HIJS Hokij heeft weer twee spelers toegevoegd aan de selectie voor het seizoen 2026-2027. Jay de Ruiter heeft zijn contract met een jaar verlengd terwijl goalie Tim Bik de tweede goalie gaat worden achter Martijn Oosterwijk. Bik de 20-jarige in Zoetermeer geboren goalie speelde afgelopen seizoen vijftien wedstrijden in de Eredivisie en negentien wedstrijden voor de U23 in het reguliere seizoen. Ook speelde hij vier wedstrijden in de play-offs. Den Haag verloor de finale van Amsterdam.

tekst loopt door onder de foto

Tim Bik in actie tijdens de U23 finale tegen Amsterdam Foto: ©️ Robert Bos

De 24-jarige Jay de Ruiter blijft ook in de Eredivisie bij HIJS Hokij Den Haag. Hij heeft zijn contract met een jaar verlengd. Vorig seizoen in de CEHL speelde de Ruiter 24 wedstrijden met acht goals en negen assists. Tijdens de play-offs speelde hij dertien wedstrijden en was daarin goed voor een goal. Jay de Ruiter is ook een vaste waarde sinds 2017 bij de vertegenwoordigende Nederlandse teams. U18, U20 en het Nederlandse team. Afgelopen seizoen werd hij wereldkampioen met het Nederlandse team. Den Haag is nog niet klaar met de selectie er zijn nog een paar plekken op te vullen.

Previous Routinier Wessel Copier verlengt bij de Utrecht Dragons
This is the most recent story.