Dean Versteeg is een Smoke Eater Geleen


Versteeg
Foto: Snackpoint Eaters Geleen, enhanced with AI

De Rehall Smoke Eaters Geleen hebben ook de 24-jarige forward Dean Versteeg weten vast te leggen. De in Utrecht geboren aanvaller is al sinds 2017 actief op het hoogste Nederlandse niveau. Versteeg begint met zijn contract voor de Smoke Eaters aan zijn derde jaar in Geleen nadat hij de afgelopen twee jaar voor de Snackpoint Eaters in de CEHL speelde.

LEES OOK: Kärlis Andersons blijft een Eindhoven Kemphaan

Dean Versteeg van Snackpoint Eaters naar Smoke Eaters

Versteeg startte voor het huidige Amsterdam Tigers in 2017 in de BeNeLiga en speelde in die Liga ook nog voor de Zoetermeer Panters en Hijs Hokij Den haag. Daar vertrok hij in 2023 om het seizoen 2023-2024 in de Eredivisie voor de Utrecht Dragons af te sluiten. De afgelopen twee seizoenen speelde hij dus voor Geleen waar hij in december 2025 de bekerfinale van de Nijmegen Devils won. Versteeg kwam in 67 Eaters wedstrijden tot 27 punten (10G, 17A). Hij is een forward die het defensieve werk niet schuwt en zijn tegenstander ook fysiek de baas is. Versteeg blijft graag in Geleen. Vorig seizoen gaf hij in een interview op de website van Snackpoint Eaters aan waarom hij graag in de Zuid-Limburgse stad speelt:

Dean Versteeg: ,,Ik ben ontzettend goed opgevangen door het team en de supporters. Dat heeft ervoor gezorgd dat ik me snel thuis voelde in Geleen. Ik heb het hier echt naar mijn zin gehad en ik ben nog lang niet klaar. Er zijn nog genoeg dingen die ik hier wil bereiken en winnen. Geleen voelt goed en ik wil graag mijn steentje blijven bijdragen aan de ambities die we samen hebben.”

Dean Versteeg juicht na een treffer tegen Hijs Hokij in de CEHL, Foto ©️ Robert Bos
Previous Kärlis Andersons blijft een Eindhoven Kemphaan
This is the most recent story.