Trappers stuiten op Berlijnse muur bij de Scorpions


Foto: Facebook Oranje Zwart

Tilburg Trappers heeft in de topper van de Oberliga Nord een nederlaag geleden tegen Hannover Scorpions. In de confrontatie tussen de nummers één en twee van de ranglijst ging de ploeg van coach Danny Albrecht met 5-0 onderuit.

LEES OOK: Pointstreak Tilburg gestopt door Rostock

Hannover Scorpions – Tilburg Trappers 0-5

De thuisploeg zette al vroeg de toon. Na nog geen acht minuten opende Michael Knaub de score, na voorbereidend werk van Yannick Drews en Ralf Kruminsch. Hannover bleef druk zetten en wist dat overwicht voor de eerste pauze uit te drukken in een tweede treffer. Allan McPherson rondde een aanval af en bracht de stand op 2-0.

Tilburg herpakte zich in de tweede periode en speelde daarin zijn beste fase van de wedstrijd. De Trappers kwamen regelmatig gevaarlijk voor het doel van Hannover, maar stuitten keer op keer op Leon Hümer. De pas twintigjarige doelman, die met een Förderlizenz van Düsseldorfer EG speelt, groeide uit tot de grote uitblinker. Ondanks een duidelijk schotoverwicht van Tilburg 14-om-6 in deze periode bleef de aansluitingstreffer uit.

tekst loopt door onder de foto

De ‘Berlijnse’ muur in het doel van de Scorpions Foto: Facebook Oranje Zwart

In het derde bedrijf verdween het geloof bij de bezoekers geleidelijk. Yannick Drews vergrootte al vroeg de marge naar 3-0, waarna Hannover de controle volledig in handen nam. Marc-Oliver Vallerand maakte er halverwege de periode 4-0 van en in de slotfase bepaalde Christoph Kiefersauer de eindstand op 5-0.

Na afloop toonde Danny Albrecht zich realistisch. “Over de eerste veertig minuten ben ik niet ontevreden. We creëren kansen, maar als een goalie als Hümer zo’n topdag heeft, wordt het heel lastig. In de derde periode zakte het weg en dan heeft Hannover verdiend gewonnen.”

samenvatting en persconferentie

Previous WKU20 IIB: Nederland verslaat thuisland Servië
Next Den Bosch hard onderuit tegen Leeuwarden