Vierde uitzege Köln op rij, dit keer in Augsburg


Köln
Köln scoort de 2-1 Foto: Still YouTube Enhanced with AI

Ook nummer vier van de vijfdelige roadtrip eindigde in een driepunter voor Köln. De Haie wisten redelijk eenvoudig uit de klauwen van de Augsburger Panther te blijven. Concurrent Red Bull maakte ook geen fout waardoor de voorsprong op München elf punten blijft.

LEES OOK: Köln magic houdt aan, zwaar bevochte uitzege in topper

Augsburger Panther – Kölner Haie 1-3

De bijna 6200 toeschouwers waren getuige van Shark-attack op Shark-attack. Met een shots on goal-ratio van 20-44 was Köln absoluut dominant maar dat kwam niet tot uitdrukking in de score. Augsburg-goalie Michael Garteig (41 saves, 0.954%) kan vanaf gisteren door het leven als de Zwarte Panter van de DEL. Zijn katachtige reflexen hielden zijn team keer op keer in leven. Aan de andere kant bleek ook Keulen-goalie Janne Juvonen (19 saves, 0.950%) moeilijk te passeren. Uiteindelijk waren het in minuut achttien Maximilian Kammerer (1G) en in minuut 35 Patrick Russel (1G) die Keulen na een 0-1 achterstand weer op voorsprong zetten. Tanner Kero (1G) schoof 72 seconden voor tijd de beslissende 1-3 in het lege Panther-net.

Onze Vlaming Robin van Calster kende met zijn vierde lijn een rustige avond. Ze kregen bijna vijf tot acht minuten ijstijd. Van Calster en Dominik Uher hadden vijf shifts, Kevin Niedenz had er acht. Vrijdag sluiten de Haie hun roadtrip af in Bremerhaven.

 

Previous Slecht weekend Den Haag, Neuwied en Heerenveen winnen twee keer
Next Pittsburgh stuit op Boston-muur, Vegas verslaat San Jose