The Eight Team strikes again, nu tegen de Scorpions


Scorpions
Het moment van de wedstrijd. Marco Cavalleri klapt op de goalie Foto: ©️ Romy Mullens/Tilburg TRappers Fan

Het is alweer de derde wedstrijd op een rij dat Tilburg Trappers acht goals scoort. Tegen Neuwied, Duisburg en nu de Hannover Scorpions ging acht keer de toeter af. Alleen zag het daar acht minuten voor tijd niet naar uit, maar uiteindelijk gewoon weer drie punten voor “the eight team”. Tilburg trad nog steeds aan zonder Mike Dalhuisen en Vince van der Reijden.

LEES OOK: Tilburg Trappers legt Füchse Duisburg over de knie

Tilburg Trappers – Hannover Scorpions 8-5

De wedstrijd begon ongelukkig voor Scorpions goalie Oleg Shilin. Hij maakte zijn debuut voor Hannover, maar moest na drie minuten alweer naar de kant. Marco Cavalleri kwam richting het doel en werd vlak voor de crease ten val gebracht, waarna hij tegen Shilin botste. Fabian Gensicke nam de plaats van de geblesseerde doelman over.

In de commotie die volgde nam Michael Knaub wraak op Cavalleri, kreeg Knaub een straf van vijf minuten voor vechten en een game misconduct. Tilburg benutte de lange powerplay via Kobe Roth, die op aangeven van Phil Marinaccio de 1-0 maakte in de korte hoek. Hannover herstelde zich snel. Lukas Kopietz maakte geheel vrijstaand gelijk van dichtbij na een schot vanaf de blauwe lijn door Rik Gaidel en tijdens een powerplay schoot Justin Kirsch de bezoekers naar 1-2 nadat Tilburg de puck het vak niet uitkreeg. Marinaccio zorgde vier minuten voor de eerste pauze voor de 2-2. Noah Muller haalde uit en op de rebound was Marinaccio met de backhand sneller dan de goalie.

Delany Hessels zette Tilburg vroeg in de tweede periode opnieuw op voorsprong nadat iedereen zijn ogen had op Max Hermens ook de verdedigers van Hannover Scorpions. Hermens viel tikte de puck terug en Hessels scoorde met een one-timer.

tekst loopt door onder de foto

Scorpions
Delaney Hessels werd man of the match na zijn twee goals Foto: ©️ Romy Mullens/Tilburg TRappers Fan.

Lang kon de thuisploeg daarvan niet genieten. Colin Smith maakte minder dan twee minuten later de 3-3 na een turnover in het verdedigingsvak van Tilburg. Waarna Thomas Supis Hannover in minuut 29 aan de leiding bracht tijdens een delayed penalty.

Remontada tilburg trappers

Kort na het begin van de derde periode vergrootte Kirsch de marge naar 3-5 van dichtbij. Max Hermens hield Tilburg in de wedstrijd door op aangeven van Hessels en Nardo Nagtzaam de 4-5 binnen te schieten. Tilburg voerde daarna de druk steeds verder op. Captain Reno de Hondt maakte in minuut 55 gelijk. Een schot van de man met de gouden helm Danny Stempher eindigde op de paal en de puck kwam precies bij de Hondt terecht en die kon de puck heel makkelijk achter de goalie binnen schuiven. Slechts twintig seconden later sloeg Hessels opnieuw toe nadat hij eerst alleen voor de goalie miste en op de rebound was het wel raak na een schot van Hermens en stond de thuisploeg met 6-5 voor.

Hannover had geen antwoord op de Tilburgse versnelling. Marinaccio maakte er 7-5 van op de rebound na een schot van Roth. Een time-out van Scorpions coach Rico Rossi hielp ook niet echt meer. Want tien seconden na de hervatting bepaalde Cavalleri de eindstand op 8-5. Cavalleri vierde het iets te provocerend voor de Scorpions bank en kreeg een tien minuten misconduct maar daar kon hij waarschijnlijk gezien de eindstand alleen maar om lachen.

samenvatting en persconferentie

Previous NHL-Preview: Kan het nog beter worden in 2027 voor Vegas
Next Minimale zege van Den Haag tegen Groningen